Taylor Momsen chce kluka!

8. března 2011 v 19:40 | Ronnie♥ |  Articles
Jenny Humphrey z Gossip Girl touží potkat super kluka!


Gossipka Taylor Momsen (17) se v současné době soustředí hlavně na svou hudební kariéru. Ale soukromý život se nedá z hlavy vytěsnit ani sebeintenzivnější prací, a tak přiznává, že se těší na budoucnost, kdy se usadí s nějakým pěkným chlapíkem po boku.

Když se jí zeptáte, jestli zrovna teď hledá novou lásku, odpoví: "Myslíte, že mám čas na kluky? Nemám teď vůbec čas potkávat nové lidi, takže jsem právě bez přítele."

"Miluju svou práci a jsem pyšná na svou nahrávku i turné, to všechno je pozitivní. Ale fakt je, že jsem holka. A jako každá holka bych si i já přála mít přítele a vztah. Ale momentálně tu není nikdo, kdo by rozptyloval mou pozornost."


A tak se Taylor aspoň nechala rozptylovat cestováním s kapelou The Pretty Reckless na turné. I když přiznala, že to zase tak velká legrace, jak si myslela, nebyla.

"Spousta lidí si myslí, že být na turné, znamená procestovat si všechny úžasný místa na světě. Jenže fakt je, že vy na těch úžasných místech jste, ale vidíte je jen z auta. Nemáte vůbec čas na prohlídku města, na potkávání se s místními lidmi. Bylo to jiné, než jsem očekávala. Turné zkrátka není jedna velká party," přiznala Taylor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama